KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6572291
nr 657 2291
Blandteknik
monogramsignerad J I, komposition, 44x59
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 september 2010
kl 17:44:36
1.300 kr
1.200 kr
1.600 kr